Ga naar inhoud
Logo Het Groene Hart Ga naar de homepage van Het Groene Hart
  • Agenda
    • Vandaag
    • Morgen
    • Dit weekend
  • Zien en Doen
    • Eten & drinken
    • Shoppen
    • Kids
    • Cultuur & Erfgoed
    • Buiten & Actief
    • Attracties
  • Ontdek
    • Natuur
    • Cheese Valley
    • Oude Hollandse Waterlinie
  • Plan je bezoek
    • Gebieden
    • Bereikbaarheid
    • VVV locaties
    • Overnachten
    • Groepsuitjes
    • Vergaderen
    • Op de kaart
  • Proef het Groene Hart
    • Restaurants met streekproducten
    • Beleef het platteland
    • Proef routes
    • Proef locaties
  • Winterwandelen
    • Alle winterwandelingen
    • Alle restaurants
  • Kaart
  • Zoeken
language.select nl
en language.goto.en de language.goto.de

Nieuwsbrief oktober 2018

Griezelen in de herfstvakantie - (en andere leuke herfstactiviteiten)

Paddenstoelen, pompoenen, spoken, heksen en lange nachten. Dat wordt griezelen in de herfstvakantie. Lees hier de allerleukste tips voor een spannend uitje of een leuk feest.

Paddenstoelen en pompoenen
In de Zomerbloemen Pluktuin zijn heel veel pompoenen. Zoek een pompoen uit om uit te hollen en een griezelgezicht in te snijden. Ook zijn er broodjes om te bakken en popcorn om te poppen boven een heerlijk vuurtje. Kinderen zijn elke zaterdag en zondag in oktober welkom en in de herfstvakantie van woensdag tot en met zondag. Neem je ouders mee want die kunnen ondertussen genieten van een heerlijke pompoensoep of pumpkin pie.

Oktober is paddenstoelen en pompoenen maand bij Avonturenboerderij Molenwaard. Fien heeft echte griezelpompoenen gemaakt en Teun heeft met kastanjes, wol en satéprikkers hele grote spinnenwebben geknutseld. Komen jullie gezellig mee griezelen?

Spoken en heksen
Kom in de herfstvakantie (24-26 oktober) naar Boerderij de Boerinn en speel de spannende Halloween spellen. Speur naar de ontsnapte spookjes of speel het levende spookkwartet. Verder zijn er verschillende knutseltafels en de speeltuin is open. Struin lekker langs de dieren of beklim de uitkijktoren.

Denk je dat er een echte heks of tovenaar in je schuilt? Kom dan naar het Halloweenfeest op zaterdag 27 oktober in de Zomerbloemen Pluktuin en doe het heksenexamen. Verkleed je als heks of tovenaar, voer alle opdrachten uit en drink het speciale toverdrankje. Misschien ga je wel naar huis met het enige en echte toverdiploma!

Koe en kaas
Heb je wel eens een geit gemolken? Of zelf kaas gemaakt? Kom in de herfstvakantie, woensdag 24 oktober, naar de workshop 'Maak je eigen kaasje' van Boerderij ’t Geertje. Het verse kaasje mag direct mee naar huis en is na twee dagen al lekker om op te eten, bijvoorbeeld op een cracker. Natuurlijk is er iets lekkers te eten en te drinken en mag je na de workshop nog lekker verder spelen op de boerderij.

Al meer dan 600 jaar is er in oktober een Koeiemart in het stadshart van Woerden. Een groot feest met natuurlijk een koeienshow, maar ook een kermis en een braderie. De avond voor de Koeiemart is de Nacht van Woerden met een veldrit en kermis.

Watersafari
Op woensdagmiddag gaan de boswachters van Natuurmonumenten op Watersafari op de Nieuwkoopse Plassen. Ga mee op zoek naar de spannendste waterdiertjes en roofvogels. Onderweg kom je langs een onbewoond eiland en wandel je een stukje door het moeras. Spannend genoeg?

Uitjes met kids

Snel naar

  • Agenda
  • Zien en Doen
  • Ontdek
  • Plan je bezoek

Over ons

E-mail: info@groenehart.nl

Telefoon: 0348 - 74 54 92

  • Press
  • Voorwaarden

Blijf op de hoogte!

Mis geen evenement, uitje of actie en meld je aan voor de nieuwsbrief.

Facebook Het Groene Hart Twitter Het Groene Hart Instagram Het Groene Hart Pinterest Het Groene Hart

Copyright © 2023 Het Groene Hart

| Voor ondernemers | Disclaimer | Privacystatement | Colofon

Deze website gebruikt cookies

Deze website maakt gebruik van cookies die noodzakelijk zijn om de website zo goed mogelijk te laten functioneren. Door op accepteren te klikken, geef je aan hiermee akkoord te gaan.