Lunchroom Broodje Kadootje
Broodje Kadootje is een lunchroom, streekproductenwinkel en een cateringbedrijf.
In de kleine, sfeervolle lunchroom worden de lekkerste vers belegde broodjes gemaakt.
Op vrijdag en zaterdag kun je hier terecht. Voor catering, bezorglunches op het werk of privé, feestjes en dergelijke zijn zij zeven dagen per week beschikbaar.
Iedere week staan er andere huisgemaakte gerechten op het menu. Onder andere soepen, quiches en zoetigheden. Broodje Kadootje haalt de ingrediënten / producten van zo dichtbij als mogelijk is.
Broodje Kadootje staat bekend om de high tea. Hiervoor dien je wel te reserveren. De high tea bevat veel huisgemaakte hartige en zoete hapjes en natuurlijk ontbreken de scones niet.
In de streekproductenwinkel haal je de lekkerste producten uit de Krimpenerwaard. Denk aan honing, appelsap, bier, jam, boerenkaas, koeken en meer. Er zijn ook ambachtelijk bereide producten van buiten de Krimpenerwaard te vinden. Leuk voor geschenkpakketten!