Workshop sieraden maken bij Workshop Factory Woerden

Laat je creativiteit de vrije loop tijdens de workshop Sieraden maken bij de Workshop Factory in Woerden! Onder begeleiding van professioneel beeldend kunstenaar en docent Aly Grelling maak je jouw eigen unieke sieraad: een hanger met bijpassende ring of oorbellen.

We starten met het creëren van een kleurrijke ondergrond met acrylverf. Geen schilderervaring nodig — plezier in kliederen is genoeg! Aly leert je alles over het mengen van kleuren, het maken van patronen en het aanbrengen van reliëf. Terwijl je kunstwerk droogt, is er een gezellige pauze met koffie of thee en iets lekkers.

Na de pauze selecteer je de mooiste delen van je schildering en verwerk je deze tot een prachtig sieraad. Alles wordt zorgvuldig afgewerkt met epoxyhars. Heb je tijd over? Dan kun je zelfs nog een extra setje maken.

Wanneer

  • Zondag 1 juni 2025 14.00 - 16.30 uur

Prijzen

  • € 55,00 Inclusief alle materialen, begeleiding, koffie/thee en iets lekkers. Let op: De workshop gaat door bij minimaal 5 deelnemers.

Locatie