Landgoed de Olmenhorst
Meer informatie

Midden in de Haarlemmermeer, tussen Den Haag en Amsterdam, vind je in een oase van rust Landgoed de Olmenhorst. 18 hectare aan biologische appel- en perenboomgaarden, monumentale panden en ateliers.
Je bent altijd welkom voor een ontspannen wandeling tussen de boomgaarden of om een bezoekje te brengen aan De Fruitloods.
In het voorjaar, als de fruitbomen hun bloesem dragen, organiseren we de Appelparade. In het najaar, als de bomen hun fruit dragen, organiseren we de Zelfplukdagen. Daarnaast zijn er op het Landgoed jaarrond nog meer andere leuke activiteiten te beleven.
De Olmenhorst is bovendien een unieke locatie voor een prachtige bruiloft of een verjaardagsfeest.
Ook voor een zakelijk event kun je terecht op het Landgoed. Je kunt een kookworkshop volgen bij onze chef-kok, rustig vergaderen in de boomgaard of een bedrijfsfeest geven.
Openingstijden
- Dagelijks 09.00 - 17.00 uur
Kenmerken
Locatie
Reviews
Lees de ervaringen van bezoekers

Bekijk de reviews van bezoekers die al eerder een bezoek aan deze locatie hebben gebracht.
Bekijk alle reviews